Kredyty Mieszkaniowe

Kupno mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji życiowych każdej rodziny niezależnie od posiadanych środków. Zakup mieszkania czy domu to inwestycja na długie lata a w związku z tym dokonując wyboru kredytodawcy należy mieć na uwadze szereg czynników aby radość z własnego kąta nie została zmącona przez nadmierne obciążenie Twoich finansów.
Podstawą naszego rankingu jest ponad dwuletnie doświadczenie na rynku operacji finansowych z wykorzystaniem Intenetu. Nasz ranking odzwierciedla także Wasze preferencje .
My proponujemy złożenie skróconego naszego wniosku, dzięki czemu otrzymasz oferty najbardziej korzystnych kredytów i co ważne to nasz Partner skontaktuje się z Tobą, umówi spotkanie w terminie, który jest dla Ciebie najbardziej dogodny.
Nie trać czasu na przeglądanie kilkudziesięciu ofert.

Kredyty naszych partnerów.Nasz Ranking

Aktualne kredyty naszych partnerów.
Wybierz, kliknij, wypełnij wniosek

Wybierz z tabeli najbardziej odpowiadające wstępne warunki kredytowe. Klikając na "Złóż wniosek" przejdziesz na stronę partnera, który może zaproponować nowe, korzystne warunki!

oferta: Kredyty mieszkaniowe
Po tabeli poruszaj się kursorem myszki
Nazwa Banku
nazwa produktu
Punkty Rankingowe Wybierany Pozytywne opinie Negatywne opinie
PKO BP
Kredyt hipoteczny Własny Kąt
107 43 28 3
Kredyt Bank
Zmień mieszkanie na lepsze
151 52 45 0
Credit Agricole
Kredyt mieszkaniowy
167 54 23 1
Alior Bank
Każdego może tani
89 39 33 2

Bank : Credit Agricole
Nazwa : Kredyt mieszkaniowy
Warunki :
 • kredytujemy do 80% wartości Twojej nieruchomości
 • dostajesz długi okres kredytowania - do 35 lat
 • dostajesz raz w roku "wakacje kredytowe"
 • za naszym pośrednictwem możesz sporządzić operat szacunkowy
 • minimalna wysokość kredytu: 40 000 zł
Opis : Traktujemy Cię bardzo indywidualnie, wysokość marż i prowizji ustalasz osobiście z Doradcą; w każdym momencie możesz wystąpić o zwiększenie kwoty przyznanego kredytu. Korzystne ubezpieczenia: ubezpieczenie pomostowe - stanowi zabezpieczenie spłaty kredytu w okresie przejściowym (do czasu ustanowienia hipoteki), ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.
Wybierasz formę docelowego zabezpieczenia: hipotekę na nieruchomości będącej przedmiotem kredytowania; hipotekę na innej nieruchomości wraz z przelewem na rzecz Banku praw z umowy ubezpieczenia tej nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.
Jak otrzymać ? Prosto! Wystarczy wypełnić wniosek

Złóż wniosek

Bank : Kredyt Bank
Nazwa : Zmień mieszkanie na lepsze
Warunki :
 • Możliwość przeznaczenia do 10% kwoty kredytu na dowolny cel.
 • Możliwość spłaty kredytu nawet przez 40 lat.
 • Maksymalny wiek kredytobiorcy - 70 lat.
 • Niskie marże oraz dostępna możliwość dodatkowego obniżenia marży kredytu.
Opis : 0% prowizji za udzielenie kredytu dla osób, które przystąpią do ubezpieczenia na życie oferowanego przez Kredyt Bank; opłata za wycenę pobierana dopiero po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej;0% za wcześniejsza spłatę kredytu:
po pierwszych 5 latach okresu kredytowania; w trakcie pierwszych 5 lat – raz w roku, jeśli kwota wcześniejszej spłaty nie przekracza 20% salda zadłużenia
raz w roku wakacje kredytowe – jeden miesiąc bez płacenia raty.
MNIEJ FORMALNOŚCI: proste procedury, mała liczba wymaganych dokumentów, akceptacja elektronicznego odpisu z ksiąg wieczystych oraz wyciągu z KRS
Jak otrzymać ? W każdym oddziale banku na terenie całej Polski. Wystarczy wypełnić wniosek

Złóż wniosek

Bank : PKO BP
Nazwa : Kredyt hipoteczny Własny Kąt
Warunki :
 • niska marża, finansowanie do 100% wartości nieruchomości
 • długi okres kredytowania - aż do 40 lat
 • raz w roku wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty jednej raty
 • karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy
 • minimum formalności - nie wymagamy wizyt klienta w sądzie wieczystoksięgowym i dostarczenia odpisu z księgi wieczystej (dotyczy nieruchomości z Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych i nie dotyczy rynku pierwotnego)
Opis : Z Własnym Kątem hipotecznym w PKO Banku Polskim możesz: spełnić marzenia o domu, mieszkaniu lub działce; spłacić kredyty mieszkaniowe w innych bankach; przeznaczyć aż 25% kwoty kredytu na dowolny cel, np. spłatę karty kredytowej lub kupno nowego samochodu.
W naszym Banku możesz również: negocjować oprocentowanie; przystąpić do ubezpieczenia, w tym od ryzyka utraty pracy, hospitalizacji - wraz z assistance medycznym oraz ubezpieczenia na życie oferowanych przez Bank, a przygotowanych we współpracy z partnerami zewnętrznymi
Jak otrzymać ? Wystarczy wypełnić wniosek a nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Złóż wniosek

Bank : Alior Bank
Nazwa : Alior Kredyt Hipoteczny
Warunki :
 • decyzję w 1 dzień, środki w 10 dni,
 • ratę od 635 zł za każde 100 000 zł kredytu,
 • prowizję od 0%,
 • możliwość zawieszenia spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku (łącznie nawet na 5 lat),
 • jeśli posiadasz mieszkanie w Warszawie, Trójmieście lub Krakowie, możesz zostawić je w rozliczeniu.
Opis : Sam wybierasz: formę spłaty: raty równe lub malejące, dzień miesiąca, w którym chcesz spłacać kredyt. Dodatkowo wpływasz na wysokość marży i prowizji, obniżając je poprzez decyzję o nabyciu atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń. Jako zabezpieczenie dla udzielonego kredytu możesz użyć: nieruchomości, na którą bierzesz kredyt, innej nieruchomości, którą posiadasz, nieruchomości należącej do innej osoby.
Wstępna decyzja kredytowa wydawana jest w 1 dzień od złożenia przez Klienta kompletnego wniosku kredytowego w oddziale Banku. Wypłata środków w ciągu 10 dni od wydania wstępnej decyzji możliwa jest pod warunkiem współpracy Klienta z Bankiem przy spełnieniu warunków niezbędnych do uruchomienia kredytu.
Jak otrzymać ? Wystarczy wypełnić krótki wniosek on-line!

Złóż wniosek

Porównaj Kredyty Mieszkaniowe