Inne produkty finansowe

Tu znajdziecie Państwo w naszym serwisie produkty fiansowe naszych partnerów, które są do pozyskania do momentu wyczrpania oferty. Warto nas odwiedzać i przeglądać zawartość tego serwisu, ponieważ partnerzy zmieniają oferty, wśród których można naprawdę znaleźć interesujący produkt finansowy. Zwłaszcza prosimy o zwrócenie uwagi młode małżeństwa poszukujące sposobu sfinansowania własnego mieszkania, aby przejrzały oferty "Rodzina na swoim". To rodzaj kredytu hipotecznego udzielanego na korzystnych zasadach. Współfinansowany w części ze środków budżetu państwa.

Przy wyborze Skorzystaj z unikalnych rankingów, dostępnych jedynie w naszym serwisie. Zostały opracowanych na podstawie analiz rynkowych oraz własnego doświadczenia z prowadzenia działalnosci finansowej w internecie.
Zapraszamy do składania komentarzy. Twoje zdanie jest ważne!

TOP 3 !Inne produkty finansowe naszych partnerów

Zobacz 3 najpopularniejsze oferty produktów finansowych od naszych Partnerów.


Rodzaj : Limit kredytowy
Bank : VolksWagen BANK POLSKA
Nazwa : Konto e-direct
Warunki :
 • 0 zł za uruchomienie limitu (w Pakiecie Srebrnym i Złotym)
 • 0 zł za przedłużenie limitu na kolejne lata (w Pakiecie Srebrnym i Złotym)
 • 0 zł za brak korzystania z przyznanego limitu
 • Dostępna wysokość limitu sięga od 3 000 nawet do 50 000 zł
Opis : Limit kredytowy w Koncie e-direct to wygodny sposób na zwiększenie Twoich możliwości finansowych, bez konieczności okresowych spłat, jak przy kredycie ratalnym lub karcie kredytowej. Limit kredytowy w ramach Konta e-direct zapewni Ci pełną swobodę korzystania z pieniędzy. Miniumum formalności, dostępny natychmiast po zawarciu umowy
Jak otrzymać ? Limit kredytowy dostępny jest dla posiadaczy Konta e-direct. Wypełnij formularz!

Złóż wniosek

Rodzaj : Pożyczka hipoteczna
Bank : Credit Agricole
Nazwa : Pożyczka hipoteczna
Warunki :
 • "Wakacje kredytowe" - możliwość zawieszenia spłaty 1 raty rocznie - po 12 miesiącach terminowej spłaty kredytu. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość prolongaty spłaty na dłuższy okres.
 • Okres kredytowania wynosi do 25 lat.
 • Wysokość kredytu: nawet do 70% wartości nieruchomości.
 • Ubezpieczenie pomostowe: jest stosowane przez Bank; Bank może zrezygnować z tego ubezpieczenia w okresie przejściowym zastępując je np.: podwyższoną marżą (po spełnieniu warunków) lub innym zabezpieczeniem honorowanym przez Bank.
Opis : Bank proponuje korzystny pakiet ubezpieczeń nieruchomości i ruchomości - płatny w niskich miesięcznych ratach; masz możliwość zawieszenia spłaty 1 raty rocznie - po 12 miesiącach terminowej spłaty pożyczki raz w roku możesz zawiesić spłatę 1 raty. W sytuacjach wyjątkowych istnieje możliwość prolongaty spłaty na dłuższy okres; w trakcie trwania pożyczki możesz dokonać zmiany sposobu jej spłaty;
Jak otrzymać ? Już dziś Wypełnij formularz!

Złóż wniosek

Rodzaj : Limit kredytowy
Bank : ING Bank Śląski
Nazwa : Limit kredytowy w koncie
Warunki :
 • do 50 000 zł bez zabezpieczeń
 • im wyższy limit, tym niższe oprocentowanie
 • odsetki płacone jedynie od wykorzystanej kwoty
 • korzystasz w dowolnym terminie i w dowolny sposób
 • każdy wpływ na konto odnawia limit
Opis : dodatkowa gotówka do 2 krotności dochodów netto możliwa do otrzymania po otwarciu konta; maksymalny limit to 6-krotność Twoich dochodów netto (nie więcej niż 200 000 zł); minimum formalności – limit możesz otrzymać podczas jednej wizyty w Banku, od razu po zawarciu umowy
Jak otrzymać ? Składając wniosek wykonasz pierwszy krok aby otrzymać ten produkt.

Złóż wniosek

Kredyt "Rodzina na swoim" to rodzaj kredytu dla mołodych małżeństw wspierany dopłatami przez Skarb Państwa.
Od 31 sierpnia 2011 r. program Rodzina na swoim zmienił się w swoich założeniach. Jedną z bardziej istotnych kwestii jest fakt, że wnioski o kredyt preferencyjny będą przyjmowane do dnia 31 grudnia 2012 r. Na stronach Ministerstwa Infrastruktury można znaleźć informacje na temat zmian.
Zwracamy uwagę na konieczność porównania ofert. Koszty i parametry kredytów mieszkaniowych oferowanych przez poszczególne banki, mogą znacząco się różnić. Wybierz, kliknij, wypełnij wniosek

Pożyczka hipoteczna jest przeznaczona jest na dowolny cel. Zabezpieczeniem jest zastaw hipoteczny na nieruchomości.Największym plusem jest znacznie niższa cena w porównaniu z kredytami, co zwykle ,umożliwi zaciągnięcie większej sumy i/lub wydłużenie okresu spłaty.
Wybierz, kliknij, wypełnij wniosek


Limit kredytowy w koncie to wygodny sposób pozyskania środków, stanowi alternatywę dla kredytu gotówkowego. Dodatkowe środki finansowe można pobrać z konta w dowolnym momencie, bez konieczności wizyty w banku i podpisywaniu dodatkowych umów. Wysokość takiego limitu to zwykle 3-6-krotna wartość comiesięcznych wpływów ustalana w chwili podpisywania umowy z klientem. Zaletą w użytkowaniu takiego produktu jest to, że odsetki płaci się dopiero wtedy kiedy, faktycznie wykorzysta się kwotę przyznaną w limicie a spłata kredytu (debetu) następuje wraz z każdym wpływem na konto. Limit w koncie otrzymuje się zwykle na 12 miesięcy. Po ich upływie bank może zdecydować o zamknięciu limitu bądź o przyznaniu go na następny rok. Pieniądze z kwoty limitu można spożytkować na dowolny cel.
Wybierz, kliknij, wypełnij wniosek