Zaproszenie do współpracy!

Ilość produktów bankowych i pozabankowych, usług doradczych w zakresie finansów, kredytów, lokat jest tak duża, że klienci posiadają możliwośći wyboru. Z drugiej strony istnieje duża podaż takich usług w formie biur i w coraz większym zakresie portali zajmujacych się finansami.
Nasza oferta współpracy wychodzi na przeciw obu stronom. Jesteśmy zainteresowani aby firmy które oferują produkty znalazły się w naszej ofercie jako partnerzy tak aby klienci mieli możliwie najszerszy wybór insteresujących ich produktów fiansowych.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby działajace w sektorze finansów.

Jesteśmy zainteresowani wszelką wspołpracą w zakresie usług związanych z finansami: doradztwo, kredyty, chwilówki, analizy etc., nie zależnie czy są to osoby indywidualne czy firmy. Nasza propozycja to umieszczenie banera reklamowego lub linku na portalu 4Kredyty.pl w serwisie zależnym od oferowanego produktu czy usługi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie i przesłąnie formularza zgłoszeniowego. Drogą mailową otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia oraz dostęp do serwisu dla partnerów.

Mamy bardzo elastyczne warunki umowy, zawsze jednak podstawą rozliczenia są efekty wspołpracy korzystne dla obu stron. Szczególnie jesteśmy zainteresowani indywidualnymi ofertami dla klientów naszego portalu, którym polecimy Państwa usługi lub produkty. Tu znajdziecie Państwo Ogólne warunki umowy, pamiętając o tym, że ostateczny kształt współpracy zostanie dopasowany do charakteru świadczonych wzajemnie usług.

Formularz kontaktowy

*-pola wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) na zasadach określonych w regulaminie i w polityce prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w regulaminie i w polityce prywatności